TOSFED Yıldızını Arıyor Elemeleri Başladı

0
3189

TOSFED tarafından FIAT sponsorluğunda, 18-25 yaş arası genç sürücülere yarışma imkanı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ‘TOSFED Yıldızını Arıyor’ projesinin elemeleri 10-13 Ağustos tarihleri arasında TOSFED Körfez Yarış Pisti‘nde gerçekleştiriliyor.
TOSFED_Yildizini_Ariyor_2017 (9)Petlas, Spor Toto, Redbull.com, Beybi Eldiven ve Uludağ İçecek katkılarıyla düzenlenen elemelerde, 22’si kadın olmak üzere 333 aday mücadele ediyor. 4 gün boyunca yapılacak elemelerin ardından her gruptan 10 erkek sürücü ve kadınlar elemelerinden de 5 kadın sürücü olmak üzere 45 kişi, Eylül ayında yapılacak finallere katılmaya hak kazanacak.
TOSFED_Yildizini_Ariyor_2017 (15)Adaylar yine TOSFED Körfez Yarış Pisti‘nde düzenlenecek olan ve konaklama giderlerinin TOSFED tarafından karşılanacağı 2 günlük kampa katılacaklardır. Bu kamp sırasında teorik ve pratik ileri sürüş teknikleri, sportif sürüş teknikleri eğitimi alacak olan adaylar, ikinci gün sonunda zamana karşı yarışacaklar, 10 erkek ve 2 kadın sürücü ‘TOSFED Yıldızını Arıyor’ projesinde yarışmaya hak kazanacak.TOSFED_Yildizini_Ariyor_2017 (18)

Facebook Yorumları

yorum