Otokros Finali İzmir Menderes´te

0
1302

TOSFED Otokros Kupası 9. ve 10. ayak yarışları 06-07 Aralık tarihlerinde İzmir Menderes’te düzenleniyor.

Aydın Otomobil Sporları Kulübü (AYOSK) Menderes Belediyesi ve Ege Asal Motor Spor’un ortak çalışmaları sonucunda Kısıkköy’de 150 metresi beton 650 metresi toprak zeminden oluşturulan Menderes Otokros Parkurunda yapılacak olan sezon finalinde iki gün boyunca heyecan dolu mücadeleler yaşanacak.

AYOSK tarafından düzenlenen organizasyon, 06 Aralık Cumartesi günü idari-teknik kontroller ve antrenmanlar ile başlayacak. 07 Aralık Pazar günü Saat 11:30 da başlayacak yarışların ödül töreni aynı gün saat 16:00 da yapılacak.

TOSFED Otokros Kupası’nın final ayağının yapılacağı Menderes Otokros Parkuru’nun yapımı için Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu destek verdi. AYOSK Başkanı Kuvvet Erim yeni parkurda ilk yarışı düzenlemenin heyecanını yaşarken, Ege Asal Motor Spor Başkanı Mithat Diker de bu parkurda Menderesli gençler için düzenlenecek sportif kurslar da başarılı olanlara takımın da yer vereceğini belirtti.

İzmir ayağı öncesinde TOSFED Otokros Kupası’nda Kategori 1´de Kemal Gamgam, Kategori 2´de Semih Erkal, Kategori 3´de Hakan Ertarman, Kategori 4´de Serhan Türkkan, Kategori 5´te Hakan Kargın, Kategori 6’da ise Doğan Kabak lider durumda bulunuyor.

Facebook Yorumları

yorum