EOSK´ta Yeni Dönem

0
1102

Ege Otomobil Sporları Kulübü olağan genel kurul toplantısını 13 Aralık 2014 Cumartesi günü İzmir’deki kulüp binasında gerçekleştirdi. Toplam 37 üyenin katıldığı genel kurulda, yönetim kurulu seçimleri de yapıldı.

2006 yılından itibaren başkanlık görevini sürdüren Başkan Mustafa Şairoğlu, artık görevi gençlere bırakacağını açıklamıştı. Kulüpte uzun yıllardır birçok görev alan ve Şairoğlu başkanlığındaki son yönetim kurulunda da görev alan Ömer Yüce, başkanlığa sıcak baktığını ve yönetimi genç kadroyla birlikte sürdürebileceklerini açıkladı.

Yapılan seçim sonucunda 37 üyenin oyuyla, Ömer Yüce başkanlığında yeni yönetim görevi resmen devraldı. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor; Başkan Ömer Yüce, Başkan yardımcısı Irmak Altınsoy, üyeler A.Çağlar Kip, Özer Yüce ve E.Can Tolun…

Mustafa Şairoğlu’nun manevi desteğiyle yola çıktıklarını belirten Ömer Yüce, 2015’te düzenleyecekleri organizasyonlar için çalışmaya başladıklarını iletti. Bugüne kadar kulüp bünyesinde birçok kez görev aldığını ve 2015 yılının motor sporlarında kendisi için yeni bir başlangıç olduğunu söyledi. Yüce; Ege Otomobil Sporları Kulübü olarak 2015 yılının tüm kulüpler, sporcular, üst düzey görevliler ve gözetmenler için güzel bir sezon olması dileklerini iletti.

 

Facebook Yorumları

yorum