Offroad Heyecanı Adapazarı’nda Yaşanacak

0
3148

2019 Türkiye Offroad Şampiyonası 4. ayağı, 54 Otomobil Sporları Kulübü tarafından Adapazarı Belediyesi katkılarıyla 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde Adapazarı Korucuk mevkiinde gerçekleştirilecek.

19 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12:30’da ve 20 Ekim 2019 Pazar günü saat 11:00’da başlayacak olan 2 günlük mücadele Korucuk Mevkii Vakıfkent Toki İlköğretim Okulu arkasında yer alan parkurda koşulacak. Şampiyonadaki iddialı ekiplerin büyük çekişmesine sahne olacak organizasyon offroad tutkunlarına bol çamurlu ve heyecan dolu bir anlar sunacak.

54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Bilal Bakan yaptığı açıklamada “Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak yarışı ile yöre halkımıza offroad heyecanı yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Türkiye’nin en iddialı yarışmasında tüm yurttan katılım sağlayacak 30 araç ve 60 sporcunun adrenalini yüksek, temposu hızlı ve bir o kadar da güvenli yarışmasını sağlamak amacıyla yoğun bir şekilde çalıştık. Bu organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Sakarya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir, Adapazarı Kaymakamı Sayın Yusuf Ziya Çelikkaya, Adapazarı Belediye Başkanı Sayın Mutlu Işıksu ve Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Arif Özsoy’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Facebook Yorumları

yorum