Çelik Mini ile Piste Çıkıyor

0
676

2019 Türkiye Pist Şampiyonası’nı Super Production kategorisinde ikincisi olarak tamamlayan Çağlayan Çelik, AVIS 2021 Türkiye Pist Şampiyonası’nda mücadele etmeye hazırlanıyor. ersmotors3d Racing Team tarafından hazırlanan Mini Cooper S direksiyonuna geçmeye hazırlanan Çelik, aloft Hotels ve Sheraton Bursa desteğinde Super Grup’ta şampiyonluk hedefi ile piste çıkacak.
19-20 Haziran tarihlerinde Ülkü Park Yarış Pisti’nde gerçekleştirilecek olan İzmir Pist Kupası ilk yarışında test amaçlı start alacak olan Çelik, bu sezon Renault Clio Rally5 ile Clio Rally Trophy Turkey kupasında da yarışmaya devam edecek.
10-11 Temmuz tarihlerinde İzmir Ülkü Park pistindeki ilk yarış ile başlayacak olan AVIS 2021 Türkiye Pist Şampiyonası’nda sezon 14-15 Ağustos tarihlerinde Körfez Yarış Pisti’ndeki ikinci ayak ile devam edecek. 02-03 Eylül’de yeniden İzmir Ülkü Park’ta düzenlenecek üçüncü ayakta mücadele edecek olan sürücüler, 13-14 Kasım ve 27-28 Kasım tarihlerinde Körfez Yarış Pisti’ndeki son iki yarış ile sezonu tamamlamış olacaklar.

Facebook Yorumları

yorum