Bolu’da AYDOFF Zirvede

0
1592

2015 Türkiye Trial Şampiyonası 4. yarışı, 17-18 Ekim tarihlerinde Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (BOLOFF) tarafından Seben Belediyesi katkılarıyla, Bolu’nun Seben ilçesinde özel olarak hazırlanan parkurda gerçekleştirildi. 2 gün boyunca büyük heyecana sahne olan organizasyonda, 22 araç ve 44 sporcu, 11 takım halinde parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele etti.

Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu trialde sezonun dördüncü yarışında Seda Özkutlu-Haydar Argaç ve Soner Özkutlu-Mehmet Emir ekiplerinden oluşan İstanbul’dan Aydoff Trial Team birinciliğin sahibi oldu. İzleyicilerin de büyük ilgi gösterdiği yarışta ikinci sırada Emirhan Kutlu-Ali Çapan ve Uğur Demirci-Samet Aygül’den oluşan İstanbul’dan Texxoff yer aldı. Baştan sona büyük çekişmeye sahne olan organizasyonda Ahmet Kurt-Fuat Sarper ve Şencan Özkurt-İsa Üstündağ ekiplerinden oluşan Bursa’dan Teleferik Offroad Takımı üçüncülüğü kazandı.

2015 Türkiye Trial Şampiyonası, 14-15 Kasım tarihlerinde KARDOFF Kulübü tarafından Safranbolu’da düzenlenecek olan 5.ayak yarışları ile devam edecek.

Facebook Yorumları

yorum