Baja Kupası Halikarnassos ile Başlıyor

0
12927

Dünyanın 7 harikasından birinin yer aldığı egenin önemli turizm merkezi Bodrum, büyük bir organizasyona daha Rally Halikarnassos ile imza atmaya hazırlanıyor. 2017 yılından bu yana yarış severleri Bodrum’da ağırlayan Rally Halikarnassos, bu sene TOSFED Baja Kupası ilk yarışı olarak 16-19 Nisan tarihlerinde gerçekleştiriliyor.
Kısa adı ASOK olan TransAnatolia organizatörü Anadolu Spor Organizasyonları Kulübü tarafından Çağdaş Holding ana sponsorluğunda Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Belediyesi katkılarıyla düzenlenecek yarış, 550 kilometrelik bir parkurda koşulacak. Bir yanda doğanın cömert davrandığı Bodrum’un güzellikleri, bir yanda zorlu parkuruyla unutulmaz anlar yaşatacak olan Rally Halikarnassos, katılımcılara macera dolu dört gün sunuyor.
Büyük organizasyon, 16 Nisan Perşembe günü idari ve teknik kontrol sonrasında Bodrum merkezde yapılacak start seremonisinin ardından deniz kenarında gerçekleşecek eğlenceli bir açılış partisiyle başlayacak. Yalıçiftlik kamp alanında konaklayacak olan katılımcılar, Cuma Cumartesi ve Pazar günleri muhteşem etaplarda Bodrum, Datça ve Gökova’nın eşsiz güzelliklerinin tadını çıkaracaklar. Rally Halikarnassos, 19 Nisan Pazar akşamı dereceye giren sporculara ödüllerin verileceği kupa töreni ve kapanış partisi ile noktalanacak.

Facebook Yorumları

yorum