Akzirve Challenge’da Son Heyecan

0
1420

İSOFF (İstanbul Off Road Kulübü) tarafından Akzirve Gayrimenkul sponsorluğunda 3 ayaklık bir kupa olarak düzenlenen Akzirve Challenge’ın son yarışı 17 Aralık Pazar günü gerçekleşecek.

Kupanın 3. ayağı 20 sporcu katılımıyla, yine Akzirve Gayrimenkul’ün Strada proje alanında yapılacak. Bu yarışın ardından 3 yarış toplamında en yüksek puanı toplayan sporcu Akzirve Challenge’da birincilik kürsüsüne çıkmaya hak kazanacak.
Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh; “17 Eylül ve 12 Kasım tarihlerinde beklediğimizden daha büyük bir ilgi ile karşılanan Akzirve Challenge’da artık sona geldik. Unutulamayacak heyecanlı anlara ev sahipliği yapan bu yarışlara destek olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Altına imzamızı attığımız her projenin değer taşıyan nitelikli işler olmasına özen gösteriyoruz. İstanbul’un heyecanını yansıtan ve dinamizm dolu bu tür spor etkinliklerine sponsor olmaya devam edeceğiz.” dedi.
Akzirve’nin Bahçeşehir’de inşaatı devam eden projesi Strada’nın arazisinde yarış için aynı noktadan başlayıp birbirini köprü ve tünel geçişleri ile kesen parkurda koşulacak olan yarışta sporcular kura ile eşleşerek farklı güçlerdeki araçlarının avantajlarını doğru kullanıp zamana karşı yarışarak rakiplerini elemek için mücadele edecekler.

​Co-pilotun olmadığı yarışma konseptinde seyircilerden bazıları profesyonel pilotlar eşliğinde bu heyecana ortak olma şansı yakalayacak.

Facebook Yorumları

yorum