Türkiye Ralli Şampiyonası Özeti Evinizde

0
1054
SONY DSC

Türkiye’nin ilk motor sporları video sitesi olarak hizmet veren, 2012 sezonu itibariyle TOSFED resmi yayıncısı olarak yayın hayatına devam eden Rallivideo.com; Türk ralli tarihini geleceğe taşıyan bir yapımla motorsporları tutkunlarına eşsiz bir belgesel hazırladı.

2014 Türkiye Ralli Şampiyonası özeti; 5 saatlik detaylı anlatımı, 45 dakikalık “Historic Özel Bölümü” ve hiç yayınlanmamış görüntülerden oluşan “Incar Özel Bölümü” ile şampiyona yer alan sporcu ve takımların hikayesini anlatıyor. Online olarak satın alınabilen yapım, turkiyerallisampiyonasi.comadresinde DVD ve Bluray versiyonlarıyla satışa çıktı.

Bu duygu ve heyecan yüklü belgeselin geniş kitlelere ulaşması için Pegasus Havayolları ile işbirliği yapan Rallivideo, DVD ve BluRay setinde yer alan görüntülerden oluşan bir seçkiyle her ay yaklaşık iki buçuk milyon kişiye ulaşacak. Motor sporlarının geniş kitleler tarafından izlenmesi için önemli bir adım olan bu işbirliği sayesinde Türkiye’de en yüksek potansiyele sahip alanlardan birinde dikkat çeken bir farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

Facebook Yorumları

yorum