Offroadda Sezon Ankara’da Açılıyor

0
3010

2019 Türkiye Offroad Şampiyonası ilk yarışı, offroad camiasının köklü çınarı Ankara Offroad Kulübü (ANDOFF) tarafından 16-17 Mart tarihlerinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde, Mühye mevkiinde gerçekleştirilecek.
Farklı illerden 40’a yakın ekibin katılımı beklenen organizasyon, 16 Mart Cumartesi günü saat 12:30’da Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal adını taşıyan orman etabı ile başlayacak. Bu etabın 3 kez geçilmesinin ardından zorlu mücadelede ilk gün sona ermiş olacak. 17 Mart Pazar günü geçilecek 1,5 kilometre uzunluğundaki Ata Motors Seyirci Etabı ise saat 10:00 da başlayacak. Her ekibin 3 tur atacağı bu etap, gün boyunca 4 kez geçilecek ve izleyicilere heyecan ve adrenalin dolu görüntüler sunacak.
Ankaralı sporseverlerin her zaman olduğu gibi büyük ilgi göstermesi beklenen yarışta, ekipler zorlu engellerden oluşan etapları hatasız geçerek, rakiplerinin önünde kupaya uzanmak için kıran kırana mücadele edecekler.
Kısa süre önce gerçekleşen genel kurulun ardından ANDOFF başkanlığı görevini üstlenen Kemal Şahin, yarış öncesinde yaptığı açıklamada, kendisinin de mücadele edeceği organizasyon için ekip olarak yoğun mesai harcadıklarını belirterek, yardım ve emeğini esirgemeyen tüm paydaşlara teşekkür etti ve tüm yarışmacılara başarılar diledi.

Facebook Yorumları

yorum