Bolu’ya Muhteşem Offroad Parkuru

0
2809

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, başkanlık makamında Bolu Offroad Kulübü yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Bolu’ya uluslararası stardartlarda bir offroad parkurunun kısa süre içerisinde kazandırılacağının müjdesini veren Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Offroad Kulübü Başkanı Burhan Turan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Offroad tutkunlarını heyecanlandıran projenin detaylarının görüşüldüğü ziyarette konuşan Başkan Turan, “İnanıyorum ki bu proje tamamlanmasıyla birlikte Bolu’ya büyük katkı sağlayacak. Bolu offroad Kulübü olarak bu çalışmanızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

BOLOFF_BelediyeZiyaret02Ziyarette Bolu’nun tüm sporların kamp merkezi olacağını belirten Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Bunun için uzun yıllardır çalışıyoruz. Şuan spor branşlarında heyecan isteyen gençlerin ilgilendiği offroad var ve bu yarışlarınıen kalitesinin olabileceği bir offroad parkurunun çalışmasını başlattık. Aynı alan içerisinde tabii uluslararası bir motokros pisti ile bisiklet tutkunları için veledrom yapmayı da düşünüyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız da sürüyor.” dedi. Sözlerinin devamında; offroad projesinin hazır olduğunu ve uygulamanın sağlıklı yürütülmesi için destek alabileceklerini belirten Yılmaz, “Offroad parkurunun yapımı konusunda arkadaşlarımla görüştüm, bu konuda hem sizin hem de TOSFED’in desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Projemiz var ancak uygulamada eksikliklerin olmaması için sizin görüşleriniz bizler için çok önemli” diye konuştu.

Bolu Offroad Kulübü Başkanı Burhan Turan da her türlü desteğe hazır olduklarını belirterek “Biz TOSFED’in tescilli bir kulübüyüz. Federasyondan aldığımız destekle mahalli ve ulusal yarışları inşallah Bolumuza getirecek ve buradaki 80 dönümlük arazimizi en verimli şekilde kullanacağız” diye konuştu. Turan,  sözlerinin devamında, Bolu’nun iki metropol arasında doğal güzellikleri ile ünlü muhteşem bir şehir olduğunu belirterek “İnanıyorum ki bu proje tamamlanmasıyla birlikte Bolu’ya büyük katkı sağlayacak. Bolu Offroad Kulübü olarak bu çalışmanızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Facebook Yorumları

yorum