BCVision’dan Kocaeli’de Üstün Başarı

0
1730

BC Vision Motorsport, 3 ekiple katıldığı Kocaeli Rallisi’nde hem Genel Klasman üçüncülüğü, hem de Sınıf 3 ve Sınıf 4 birincilikleri alarak önemli bir başarıya imza attı…

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 3. yarışı olan Kocaeli Rallisi’ne Punto Restaurant, Autoclub, Demorhome ve İbis Otel Sponsorluğunda 3 Ekiple katılan BC Vision Motorsport Peugeot 208 R5 le yarışan Burak Çukurova-Vedat Bostancı ikilisiyle Genel Klasman 3. ve Sınıf 2 3.sü, Citroen DS3R3 ile yarışan Ahmet Burkay-Bilge Ayan ikilisiyle Genel Klasman 9.su ve Sınıf 3 1.si, Peugeot 208 R2 ile yarışan Dağhan Ünlüdoğan-Aras Dinçer ikilisiyle Genel Klasman 5.si ve Sınıf 4 1.si olarak tamamladı. Ayrıca Dünyada uzun yıllardır uygulanan ve Türkiye’de ilk kez 2016 sezonunda uygulanmaya başlanan Powerstage etabını da Kocaeli Rallisi’nde Burak Çukurova 3. olarak, Ahmet Burkay ve Dağhan Ünlüdoğan da sınıflarında 1. olarak bitirdi.

2 gün süren 8 zorlu etaptan ve 103 kmsi özel etap olmak üzere, 360 kmden oluşan Kocaeli Rallisinde aynı zamanda Takım Direktörü olan Burak Çukurova, “Ekiplerimizin finişe gelmeleri ve sınıflarında 1.olarak çok değerli puanları almaları sezon ortasına geldiğimizde BC Vision Motorsport olarak takımımızı çok mutlu etti. Önümüzdeki yarışlarda farklı sürprizlerle ralliseverlerin karşısında olmak için hevesli bir şekilde hergün çalışmaya devam ediyoruz. Ayrıca Sponsorlarımız Punto Restaurant, İbis Otel, Autoclub Türkiye, Demor Home’a ve tüm takipçilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Facebook Yorumları

yorum