ANDOFF Galasında 4×4´lük Eğlence

0
1025

2 ulusal 3 mahalli yarış organizasyonu ile 2014 sezonunu başarıyla tamamlayan Ankara Offroad ve Doğa Sporları Kulübü (ANDOFF), Ankara Offroad Kupası podyumda dereceye giren sporculara kupalarını “Şampiyonlar Gecesi”nde kupalarını verdi.

Kupa törenine TOSFED Başkanı Metin Çeker, TOSFED Başkan Vekili Kemal Kurtagiç ve diğer yetkililer katılırken ANDOFF’un şampiyonları aileleri ile galaya katılarak 2014’ün yorgunluğunu gece geç saatlere kadar süren bir eğlence ile attılar.

Akman Rönesans Ziyafet ve Balo Salonu’nda düzenlenen “Şampiyonlar Gecesi”nin açılış konuşmasını yapan ANDOFF Başkanı Muharrem Çelik, “ Sevgili ANDOFF ailesi, biz büyük bir aileyiz, 2014 sezonu boyunca beraberce mücadele ettik, toza çamura bulandık.  Bugün Ankara’ya kadar gelerek gecemizi onurlandıran diğer kulüpler de gecemize renk kattılar, güç verdiler. Sizlerle birlikte, örnek birlik beraberlik ve dostluğumuz devam ettikçe ANDOFF daha çok başarılara imza atmayı sürdürecektir” dedi.  Çelik zaman zaman duygulandığı konuşmasını, “Sizlerle gurur duyuyorum, yarışlarda acımasız rekabet ama centilmenlik bilinciyle parkurlardaki mücadeleniz bu gecede yok. Yarışlardaki rekabetinizin bu geceye dostluk, birlik ve beraberlik olarak yansıması ANDOFF’u bir kez daha yüceltmiştir. Herkese teşekkür ediyorum” şeklinde tamamladı.

Ankara Offroad Kupası kupa töreninde konuşma yapan TOSFED Başkanı Metin Çeker’de “ANDOFF çok güzel organizasyonlarla adından söz ettiriyor. Bu başarısını önümüzdeki sezonda da gösterecektir. Off-Road sporunun ülkemizde yükselmesinde ANDOFF’un önemli bir payı var” dedi.

2014 Ankara Offroad Kupası’nı kazanan ve “DEDE” olarak tanınan Yunus Ayhan ve Co-pilotu Bilal Karamemiş  diğer yarışçılar tarafından omuzlara alınarak kupasını TOSFED Başkanı Metin Çeker’in elinden alırken salonda büyük alkış koptu . Sırasıyla Ankara şampiyonasında DEDE’nin en büyük rakibi olan İsmail Ayhan ve Co-Pilotu Cemal Akagündüz ikincilik kupalarını ANDOFF Başkanı Muharrem Çelik’ten aldıktan sonra Şampiyon Yunus Ayhan’ın ellerinden öperek kutladılar. Sezonu 3.sü Ümit Güvendik ve Co-pilotu İbrahim Gürlek’e kupaları TOSFED Başkan Vekili  Kemal Kurtagiç tarafından verildi.

Karlı bir Ankara gecesinde geç saatlere kadar süren 2014 Şampiyonlar Gecesi’nde  sezon boyunca ANDOFF’a destek veren ana sponsorlar Mebuskent, Sultan Sucukları ile yarışların kamuoyuna duyurulmasında önemli rol oynayan basın kuruluşları ile diğer destek veren kurum, kuruluşlar ile kişilere plaketleri dağıtıldı.

Son olarak ANDOFF logolu dev pasta TOSFED Başkanı Metin Çeker, ANDOFF Başkanı Muharrem Çelik  ve yarışçılar tarafından kesilerek 2015 sezonunda başarılarla dolu yarışların tekrarlanması dileğinde bulundular. Gece geç saatlere kadar dans, oyun ve eğlenceyle sürdü. Yarışçılar 2015 yarış sezonunda buluşmak üzere vedalaştılar.

 

Facebook Yorumları

yorum