Öz-Alkan Ekibi Mariupol Rallisi’nde

0
2916

Ukrayna Ralli Şampiyonası Liman Kupası 22-23 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Mariupol Rallisi ile devam ediyor. Yarışta; Selami Sezer​‘in direktörlüğünü yaptığı Türk takımı Logitrans​ Rally Team adına Fiat Palio ile yarışan Fahri ÖZ-Ömer Alkan​ ekibi de start alacak.
Takım direktörü Selami Sezer yarış öncesinde yaptığı açıklamada “Bu yıl kurduğumuz Logitrans Rally Team’in Ukrayna Liman Kupası’ndaki ikinci yarışı Mariupol Rallisi olacak. İlk yarışımız olan Severin Rallisi’nde yeni bir ekip olmamıza rağmen klasmanda dördüncülüğü elde ettik. Pilotlarımızla birlikte ilk yarıştan daha iyi bir sonuç alacağımıza inanıyoruz. Geleneğimizi sürdürerek bu yarışta da tüm katılımcı ve izleyicilere Türk tatlıları ikramımızla, Türk Bayrağı ve Türk Bayraklı tişört hediyelerimiz olacak.” dedi. 

Türk ralli ekibini destekleyen herkese ve ayrıca ralli organizatörü Viktor Şapovalov’a çok teşekkür eden Sezer, başarılı ralli pilotlarından Yılmaz Köprücü‘nün de onur konuğu olarak yarışta olacağını ve destek verecek olmasının kendilerini daha da motive ettiğini belirtti.

Facebook Yorumları

yorum